Kobra 11- moje díly

 

Zde budu psát svoje díly. Doufám, že se Vám to bude líbit.

Zaměřuji se na hlavní postavy, takže dělám příběhy hlavně o nich. Nečekejte něco jako pravý díly, je to podle mě a bude to jiné (možná i lepší). 

 
Pokud jste si přečetly pár mých dílů..., tak si možná myslíte že se pokouším udělat z Kobry11 komedii nebo snad už i romantický film, tak ať, možná že jo, ale bude to pořád akčí Kobra tak jak jí znáte. Sice pár dílů (těch prvních) skoro za nic nestojí. 
 
Omlouvám se předem za gramatické chyby v dílech a také se omlouvám že skáču z období do období, např. jsou vánoce a pak je dovolená u moře a pak zase lyžování.
 
Znělky... 
Napadlo mě udělat si svojí vlastní znělku. Takže u každého dílu budete mít odkaz se znělkou. No a taky bude závěrečná znělka. U každé závěrečné znělky z pilotního dílu bude písnička, okolo 3-4 minut. Písničky dávám z Kobry 11, které se mi líbí a jsou fakt super! 
 
Dodatky... 
Tohle mě už napadlo dávno a zavedla jsem to už jenom proto, abyste mi napsali E-mail- 1) jméno/ blog, pokud máte 2) jméno dílu 3) co se tam má stát 4) a co budete chtít dál 
Ale jedno pravidlo musím držet i já: díly musí být sloučitelné s těma mýma, aby sloužily jako takový předkrm.... například: v těch mých dílech už je Semir dávno ženatý s Andreou, a pokud budete tento díl chtít, stačí jenom napsat E-mail